MXO45T-5C-10M000000
MFR.Part #
MXO45T-5C-10M000000
JLCPCB Part #
C1138905
Description
-20℃~+70℃ 10MHz 26mA 5V HCMOS、TTL DIP-4 Crystal Oscillators ROHS