MXO45HST-5C-32M000000
MFR.Part #
MXO45HST-5C-32M000000
JLCPCB Part #
C1138904
Description
-20℃~+70℃ 32MHz 40mA 5V HCMOS、TTL DIP-4 Crystal Oscillators ROHS