MXO45HS-3C-64M000000
MFR.Part #
MXO45HS-3C-64M000000
JLCPCB Part #
C1138902
Description
-20℃~+70℃ 5V 60mA 64MHz HCMOS、TTL DIP-4 Crystal Oscillators ROHS