MXO45HSLV-3C-40M000000
MFR.Part #
MXO45HSLV-3C-40M000000
JLCPCB Part #
C1138900
Description
-20℃~+70℃ 25mA 3.3V 40MHz HCMOS、TTL DIP-4 Crystal Oscillators ROHS