MXO45-3C-12M354000
MFR.Part #
MXO45-3C-12M354000
JLCPCB Part #
C1138863
Description
-20℃~+70℃ 12.354MHz 26mA 5V HCMOS、TTL DIP-4 Crystal Oscillators ROHS