MXO45HST-3C-19M660800
MFR.Part #
MXO45HST-3C-19M660800
JLCPCB Part #
C1138842
Description
-20℃~+70℃ 19.6608MHz 26mA 5V HCMOS、TTL DIP-4 Crystal Oscillators ROHS