MXO45HST-3C-12M000000
MFR.Part #
MXO45HST-3C-12M000000
JLCPCB Part #
C1138836
Description
-20℃~+70℃ 12MHz 26mA 5V HCMOS、TTL DIP-4 Crystal Oscillators ROHS