MXO45HST-2C-40M000000
MFR.Part #
MXO45HST-2C-40M000000
JLCPCB Part #
C1138802
Description
-20℃~+70℃ 40MHz 40mA 5V HCMOS、TTL DIP-4 Crystal Oscillators ROHS