MXO45HST-2C-59M000000
MFR.Part #
MXO45HST-2C-59M000000
JLCPCB Part #
C1138704
Description
-20℃~+70℃ 59MHz 5V 60mA HCMOS、TTL DIP-4 Crystal Oscillators ROHS