MXO45HS-3C-24M192000
MFR.Part #
MXO45HS-3C-24M192000
JLCPCB Part #
C1138687
Description
-20℃~+70℃ 24.192MHz 40mA 5V HCMOS、TTL DIP-4 Crystal Oscillators ROHS