MXO45HST-3I-48M000000
MFR.Part #
MXO45HST-3I-48M000000
JLCPCB Part #
C1138681
Description
-40℃~+85℃ 48MHz 5V 60mA HCMOS、TTL DIP-4 Crystal Oscillators ROHS