MXO45HS-2I-40M000000
MFR.Part #
MXO45HS-2I-40M000000
JLCPCB Part #
C1138679
Description
-40℃~+85℃ 40MHz 40mA 5V HCMOS、TTL DIP-4 Crystal Oscillators ROHS