MXO45T-3C-5M068800
MFR.Part #
MXO45T-3C-5M068800
JLCPCB Part #
C1138654
Description
-20℃~+70℃ 26mA 5.0688MHz 5V HCMOS、TTL DIP-4 Crystal Oscillators ROHS