MXO45HS-3C-32M000000
MFR.Part #
MXO45HS-3C-32M000000
JLCPCB Part #
C1138609
Description
-20℃~+70℃ 32MHz 40mA 5V HCMOS、TTL DIP-4 Crystal Oscillators ROHS