X49SD76MSD2SC-1
MFR.Part #
X49SD76MSD2SC-1
JLCPCB Part #
C118183
Description
-20℃~+70℃ 20pF 7.6MHz Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS