HFE9-3/12DST
Extended
Manufacturer
HF(Xiamen Hongfa Electroacoustic)
MFR.Part #
HFE9-3/12DST
JLCPCB Part #
C115082
Package
Plugin,30x38mm
Description
-40℃~+70℃ 1 Set Normally Closed: 1B (SPST-NC) 12V 1mΩ 20ms 20ms 250V@AC 2W 4 60A 60A@250VAC 72Ω AgSnO2 Dual Coil 插件,30x38mm Magnetic Latching Relays ROHS