HF49FD/024-1H12
MFR.Part #
HF49FD/024-1H12
JLCPCB Part #
C112250
Package
SIP,20x5mm
Description
-40℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 100mΩ 10ms 180mW 24V 3.2kΩ 30V@DC、250V@AC 4 5A 5A@30VDC、5A@250VAC 5ms AgNi Non-Polarized - Single Coil SIP,20x5mm Power Relays ROHS