TC0525B5103T5E
MFR.Part #
TC0525B5103T5E
JLCPCB Part #
C111648
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 510kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS