MPP473J2W1304095LC
Extended
Manufacturer
SRD(Shenzhen Sincerity Tech)
MFR.Part #
MPP473J2W1304095LC
JLCPCB Part #
C109749
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+85℃ 450V 47nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS