TC0525F4700T5E
MFR.Part #
TC0525F4700T5E
JLCPCB Part #
C109437
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 470Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS