CQ02WGF1473TCE
MFR.Part #
CQ02WGF1473TCE
JLCPCB Part #
C966857
Description
-55℃~+155℃ 147kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS