CQ02WGF6202TCE
MFR.Part #
CQ02WGF6202TCE
JLCPCB Part #
C966752
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 62kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS