CQ07W2F200JT5E
MFR.Part #
CQ07W2F200JT5E
JLCPCB Part #
C966328
Description
-55℃~+155℃ 200V 20Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS