CQ07W2F4420T5E
MFR.Part #
CQ07W2F4420T5E
JLCPCB Part #
C966319
Description
-55℃~+155℃ 200V 442Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS