CQ07W2F510JT5E
MFR.Part #
CQ07W2F510JT5E
JLCPCB Part #
C966316
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 51Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS