CQ07W2F7500T5E
MFR.Part #
CQ07W2F7500T5E
JLCPCB Part #
C966310
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 750Ω ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS