CQ1007F2002T4E
MFR.Part #
CQ1007F2002T4E
JLCPCB Part #
C966287
Description
-55℃~+155℃ 200V 20kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS