CQ121WJ0470T4E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
CQ121WJ0470T4E
JLCPCB Part #
C966213
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 47Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS