MF006FF3302A50
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
MF006FF3302A50
JLCPCB Part #
C18724269
Package
Plugin,D2.2xL6.5mm
Description
33kΩ 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.2xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS