CQ121WJ0475T4E
MFR.Part #
CQ121WJ0475T4E
JLCPCB Part #
C2771689
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 4.7MΩ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS