CFR03SJ0683AA0
MFR.Part #
CFR03SJ0683AA0
JLCPCB Part #
C96557
Description
3W 500V 68kΩ Carbon Film Resistor ±450ppm/℃ ±5% 插件,D6xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS