181207J020LT4E
MFR.Part #
181207J020LT4E
JLCPCB Part #
C5832294
Description
-55℃~+155℃ 200V 20mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1000ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS