AS05W2J0562T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
AS05W2J0562T5E
JLCPCB Part #
C966106
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 150V 5.6kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS