AS06W2J0201T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
AS06W2J0201T5E
JLCPCB Part #
C966072
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 200Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS