NQ03WAF1802T5E
MFR.Part #
NQ03WAF1802T5E
JLCPCB Part #
C965175
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS