NQ05W8F2321T5E
MFR.Part #
NQ05W8F2321T5E
JLCPCB Part #
C965116
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.32kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS