NQ05W8F5100T5E
MFR.Part #
NQ05W8F5100T5E
JLCPCB Part #
C965109
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 510Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS