NQ06W4J0152T5E
MFR.Part #
NQ06W4J0152T5E
JLCPCB Part #
C965012
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS