1210W2F620JT5E
MFR.Part #
1210W2F620JT5E
JLCPCB Part #
C99153
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 62Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS