0201WMF825JTEE
MFR.Part #
0201WMF825JTEE
JLCPCB Part #
C921031
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 82.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS