NPXD0701A471MJTM
MFR.Part #
NPXD0701A471MJTM
JLCPCB Part #
C2891119
Package
Plugin,8x7mm
Description
10V 470uF 7mm 8mm ±20% 插件,8x7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS