VK7D0790J331MV
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
VK7D0790J331MV
JLCPCB Part #
C486884
Package
SMD,D8xL7.9mm
Description
330uF 6.3V 7.9mm 8mm ±20% SMD,D8xL7.9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS