LKMB0902A6R8MF
MFR.Part #
LKMB0902A6R8MF
JLCPCB Part #
C443111
Description
100V 111mA@100kHz 2mm 5mm 6.8uF 7000hrs@105℃ 9mm ±20% 插件,D5xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS