VKMB1001V560MV
MFR.Part #
VKMB1001V560MV
JLCPCB Part #
C487343
Description
-55℃~+105℃ 10mm 35V 414mA@100kHz 56uF 5mm 7000hrs@105℃ ±20% SMD,D5xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS