RT1210BRD0728R7L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1210BRD0728R7L
JLCPCB Part #
C4150666
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 250mW 28.7Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS