YC162-JR-0712KL
MFR.Part #
YC162-JR-0712KL
JLCPCB Part #
C1734641
Description
12kΩ 2 4 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS