YC248-JR-078K2L
MFR.Part #
YC248-JR-078K2L
JLCPCB Part #
C706490
Description
16 62.5mW 8 8.2kΩ ±200ppm/℃ ±5% 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS