SR0805MR-7W20RL
MFR.Part #
SR0805MR-7W20RL
JLCPCB Part #
C4263482
Description
-55℃~+155℃ 20Ω 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS