SQP25AJB-1K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SQP25AJB-1K
JLCPCB Part #
C1406719
Package
Plugin,60x14mm
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 25W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,60x14mm Through Hole Resistors ROHS