AA2512FK-071K1L
MFR.Part #
AA2512FK-071K1L
JLCPCB Part #
C3968535
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS